Хімчистка килимів, диванів, м'яких меблів на дому, чистка матраців, штор, жалюзі

Телефонуйте нам (066)749-82-23  (096)204-68-04
Щоденно 09:00-22:00

Ми працюємо по всім районам Києва

Як позбутися від пилових кліщів в дивані

Хімчистка диванів та м’яких меблів

Як позбутися від пилових кліщів в дивані

Що таке пиловий кліщ і де він мешкає. Способи позбавлення від пилового кліща. Де вони живуть?

Найбільше, пиловий кліщ любить ховатися в таких місцях:

 • Мішок в пилососі. Це ідеальна місцевість для проживання кліщів, адже є всі умови для життя і розмноження;
 • Ліжко.
 • Матрац, подушки, постільна білизна-все це чудово підходить для кліща.
 • Всі м’які меблі в будинку;
 • Килимові покриття;
 • Одяг;
 • М’які іграшки;
 • Шерсть домашніх улюбленців.

Звідки в будинку може з’явитися пиловий кліщ?

Подібна форма життя вже не одне століття ділить з людиною побут. Кліщ мешкає в домашнього пилу, в частинках відмерлої шкіри, в залишках дрібних комах. Організми проникли в житло людини з пір’ям в подушках або компонентами сільського господарства.
Ви не зможете розглянути його, адже габарити кліща всього 0,4 мм. Без спеціального обладнання його не помітити. Кількість «жителів» в пилу колосально, а у двоспальному ліжку їх може бути до 400 мільйонів!

Чистка килимів від пилового кліща

Що люблять пилові кліщі?
Основним джерелом їжі для мікроорганізмів служить епідерміс. Людина щодня розлучається з великою кількістю дрібних шкірних частинок. За рік таких лусочок може набратися під два кілограми. Кліщ отримує постійне джерело прожитку і оптимальну для існування температуру.
Тому, необхідно регулярно чистити спальне приладдя від кліщів і продуктів їх життєдіяльності. Якщо матрас не чистився протягом двох років, то напевно він складається на 70% з мікроорганізмів і їх екскрементів.

Чим небезпечні пилові кліщі для здоров’я
Пилові кліщі вважаються сапрофіти. Вони можуть жити тільки в симбіозі з кимось, в даному випадку це людина. Кліщ не принесе особливої ​​шкоди, але і користі від нього зовсім немає. Істота не зможе вкусити людину і не є переносником різних інфекційних захворювань. Буде погано тільки людям, що страждають від алергії, адже саме вони стають стимулюючим фактором. Саме через фекалій, залишків панцира і інших продуктів життєдіяльності, людина може відчувати себе погано. Кліщ здатний виділяти близько двадцяти фекалій в день. А якщо він не один, а сотня і більше? Необхідно розуміти, що відходи кліщів в кілька разів більше, ніж самі істоти.
За все своє життя, яка триває всього чотири місяці, кліщі здатні відкладати близько трьохсот яєць, збільшуючи проблему людини в сотні разів. Якщо все екскременти піднімаються в повітря, то потім дуже довго осідають, викликаючи симптоми алергії у схильних до недуги людей. Потрапляючи в дихальні шляхи людини, вони викликають сильний нежить, який перетікає в хронічний. Також, може з’явитися астма і шкірні захворювання.

Химчистка мягкой мебели в Киеве

Як позбутися від пилових кліщів в дивані: способи
За твердженнями дослідників, не варто залишати таку проблему на самоплив. Є наукові і традиційні методи боротьби з шкідниками. До традиційних методів відносять:

 • Низька температура повітря (мороз);
 • Пекуче сонце (вплив ультрафіолету);
 • Систематична вологе прибирання з розчином звичайної кухонної солі;
 • Дотримання термінів заміни подушок, матраців та інших постільних речей;
 • Прання білизни при високій температурі (не менше 65С);
 • Ретельне чищення пилососом.

Сучасні способи боротьби з пиловим кліщем:

 • Професійні пилососи;
 • Очищувачі повітря, пароочищувачі;
 • Інсектициди проти пилового кліща;
 • Гіпоалергенні добавки для прання білизни.
 • Ринок перенасичений різними типами пилососів: миючі, з аквафільтром, пилососи-роботи.

Коли вчені відкрили існування пилових кліщів, більшість виробників кинулися випустити свій кошт для боротьби зі шкідниками. Стрімко з’явилися кошти для очищення м’яких меблів і безліч речовин для ретельного прання. Інсектициди теж не змусили себе довго чекати, тому в продаж надійшли кошти для обробки приміщення, щоб знищити джерело алергії.

Подібні засоби діють від тижня до місяця. Якщо регулярно користуватися такими речовинами, то з часом можна зменшувати дозу. Бренди також випускають тести на визначення концентрації пилового кліща в будинку. Ви зможете запросто визначити наявність невидимого ворога в своєму приміщенні, або переконатися в його відсутності.

Існує думка, що саме екскременти кліщів можуть викликати алергію на пил. Одна особина здатна залишити в два рази більше фекалій, ніж власна маса. Це визнали міфом, але все ж в залишках хітинового покриття комах присутній білок, який зможе викликати симптоми алергії.
Насправді, причиною виникнення алергії прийнято вважати ослаблення імунітету людини. Причини подібного явища:
Вплив гігієни приміщення. Теорія стверджує, що як тільки людина почне дотримуватися всіх правил гігієни, то організм припинить будь-який контакт з антигенами, стимулюючими роботу імунної системи.
Використання продуктів побутової хімії. Більшість елементів у складі зможе викликати алергію або сприяти її розвитку.

Наша компанія не є прихильником поширених мифів. Ми дуже рекомендуємо систематично чистити м’які меблі і килими не тільки для краси приміщення, але і для збереження здоров’я.

Звернувшись до нас, ви зможете швидко оцінити всі переваги чистки. Подібний захід не тільки збереже ваше здоров’я, але і дозволить заощадити на помилках при догляді за меблями. Один неправильний крок і вам доведеться купувати нову річ, що в даний час дуже дорого.
Не варто пробувати власні сили при видаленні плям від чорнила, фломастерів, напоїв та інших джерел забруднень. Помилкові дії можуть спровокувати глибоке проникнення плями в усі верстви оббивки. Тоді таке забруднення практично неможливо видалити. Іноді, після подібних маніпуляцій з’являються розводи, які не підлягають чищенню в майбутньому. Настійно рекомендуємо добре подумати перед тим, як використовувати розрекламовані хімічні засоби.

Замовити послугу “Чистка меблів від пилового кліща” можна зателефонуємо за телефоном, вказаним в контактах або через форму зворотного зв’язку

Працюєво в усіх районах Києва

Телефонуйет (066)749-82-23 (096)204-68-04