Хімчистка килимів, диванів, м'яких меблів на дому, чистка матраців, штор, жалюзі

Телефонуйте нам (066)749-82-23  (096)204-68-04
Щоденно 09:00-22:00

Ми працюємо по всім районам Києва

Як почистити матрац

0 Comments

Як почистити матрац

Хімчистка матраца на дому. По статистиці третина всього життя людина проводить уві сні, близько 7-9 годин щодня. Основним атрибутом, присутнім в кожному спальному комплекті є матрац.

Регулярне використання даного виробу стає причиною того, що в ньому накопичується пил, пилові кліщі (з продуктами їх життєдіяльності). Відбувається розвиток різних грибкових утворень, мікроорганізмів, грибків. В результаті матрац починає виділяти неприємний запах.

Спати і просто лежати на ньому стає дуже некомфортно. Може навіть розвинутися алергія. З метою запобігання проводиться хімчистка матраців на дому яка займає 1-2 години, в залежності від кількості виробів. Майстри хімчистки компанії “Білий Тигр” мають досвід виконання послуг чищення матраців.

Завдяки навичкам, клінінгової техніки, потужні засоби для виведення плям очищають матрац від запахів, плям і шкідливих мікроорганізмів.

Спеціаліст приїжджає в призначений день з усім обладнанням і засобами. Від вас вимагається лише доступ до чистої води, електрики.

Алгоритм дії майстра
Аналізує поточний стан вироби, тестує, вибирає відповідні чистячі препарати (засоби для виведення плям), проводить знепилювання за допомогою пилососа.
Виведення плям при їх наявності на виробі.
Завдає миючий склад на поверхню екстрактором.
Чекає поки засіб подіє.
Усуває відпрацьовані засоби, бруд з матраца.
Чистою водою промиває виріб (зазвичай кілька разів).
Тільки професійне очищення сприяє позбавленню від забруднень не тільки зовні, але і у внутрішніх шарах.

Хімчистка матраців дозволяє вирішити наступні проблеми:

позбутися від плям, бруду, пилу всередині виробів;
усунути різні розводи, застояні плями;
прибрати специфічний запах в більшості випадків;
позбавити від різноманітних бактерій, запобігти їх розвиток.
Дана процедура забезпечує гігієнічну чистоту, прекрасний зовнішній вигляд виробу і комфорт в процесі сну. Для досягнення відмінного результату рекомендується довіряти хімчистку справжнім професіоналам. Крім звичайних, спальних матраців, ми проводимо хімчистку дитячих матраців. Також після домашніх тварин часто замовляють хімчистку матраців від сечі.

У нашій компанії працюють фахівці з великим досвідом виконання хімчистки матраців. Ми застосовуємо виключно якісні екологічні кошти, нешкідливі для тварин і людини. Обробка виробів проводиться з застосуванням професійного обладнання, що дозволяє усунути плями і забруднення.

М’яке ліжко або диван – обов’язковий предмет інтер’єру для будь-якої кімнати або дитячої. Однак дорослі знають, наскільки можуть бути небезпечні такі оббивки, оскільки часто в них заводяться не тільки пилові кліщі, а й розмножується цвіль, яка харчується вологою з навколишнього середовища.

Пилові кліщі – розповсюджувач всякого роду захворювань, є збудником алергічних реакцій і шкірних висипань. Дитяча шкіра дуже вразлива і вкрай чутлива до подібних подразників, тому варто з особливою увагою ставитися до такої профілактичної заходи безпеки, як періодична якісна хімчистка дивана або матраца.

У зв’язку з таким рішенням виникає кілька проблем:

1. Де виконати хімчистку дитячого матраца.

2. Якими засобами буде проводитись очищення.

3. Наскільки безпечний такий вплив на тканини.

4. Як доставити громіздкі меблі в хімчистку.

У всіх цих проблем є одне нехитре і просте рішення: компанія “Білий Тигр” виконає всі роботи по хімчистці дитячого матраца на дому. Така послуга значно економить не тільки кошти на доставці і незручності, пов’язані з таким рішенням, але і час. Наші компетентні фахівці проведуть очистку, дезінфекцію м’яких тканин спального місця.

Чому хімчистку варто довіряти тільки компетентним людям
Самостійна хімчистка матраців може тільки погіршити стан виробів. Засоби, які продаються в звичайних магазинах не тільки не розраховані на ці завдання, але і можуть пошкодити структуру вироби. Причому якщо хімчистку робити не за технологією, в матраці можуть залишитися хімічні засоби, які будуть продовжувати працювати, залишки вологи будуть сприяти появі цвілі всередині вироби та інших неприємностей. Тому, дану процедуру краще довірити нашим майстрам. Вони зроблять все швидко і якісно!