Хімчистка килимів, диванів, м'яких меблів на дому, чистка матраців, штор, жалюзі

Телефонуйте нам (066)749-82-23  (096)204-68-04
Щоденно 09:00-22:00

Ми працюємо по всім районам Києва

Як доглядати за шкіряними меблями

0 Comments

Як доглядати за шкіряними меблями

Чищення шкіряних мебелі. Спробуємо відповісти на наступні питання:

1. Як доглядати за шкіряними меблями в домашніх умовах?

2. Чим можна обробляти, а що не можна.

3. Способи безпечного очищення.

Сьогодні гарна шкіряні меблі купується, переважно, заможними людьми. І не тільки тому, що для її виробництва використовується спеціальним чином оброблена шкіра, але і через те, що очищення також пов’язана з особливими труднощами.

Самостійно доглядати за шкіряними меблями просто:

Регулярно протирати губкою, намиленої звичайним милом. Це не зашкодить шкірі, але відмінно впорається з забрудненням.
Насухо витирайте шкіру вологою ганчіркою. Цього буде достатньо, щоб підтримувати її в чистому стані.
Тільки фахівцям під силу вирішити складні питання позбавлення її від різноманітних забруднень. Однак навіть вони стикаються з низкою проблем. Одна з них полягає в тому, що шкіра не терпить впливу ніякої хімії. Друга полягає в тому, що при відсутності спеціальних знань і навичок, цей процес може привести до плачевних результатів: шкіра потріскається, втратить свою еластичність, що призведе до зіпсованому увазі всього вироби.

Хімчистка шкіряних меблів на дому професіоналами компанії “Білий Тигр” проходить без питань і проблем. Досвід фахівців дозволяє впевнено і швидко зробити складну роботу. Майстер спочатку визначає якість і текстуру шкіри, використовує спеціально підібрані засоби. Тільки професіонали можуть дати гарантію того, що меблі залишиться в колишньому вигляді.

Трішки історії
Серед артефактів, виявлених в ході розкопок, ніколи не було меблевих гарнітурів. Однак якщо врахувати, що перші ліжка і стільці доісторичної людини представляли собою гілки або сіно з накинутими шкурами тварин, то їх цілком можна вважати першою шкіряними меблями в історії людства.

Найточніший гіпотези про виникнення шкіряних меблів з’явилися в результаті розкопок єгипетських гробниць. Історики вважають, що меблі фараонів (крісла, матраци на ліжках і т. Д.) Часто були оббиті шкірою.

Крім цього на Сході існували шкіряні дивани, які прикрашали апартаменти шейхів. Саме слово «диван» перського походження (проте початковий його зміст не мав відношення до меблів), а слово «софа» прийшло до нас з Туреччини. Не дивно, що після відкриття перших морських торговельних шляхів подібні предмети розкоші стали з’являтися і в будинках багатих європейців.

Спостерігається цікавий феномен: з роками шкіряні меблі не втрачає своєї привабливості. Навпаки, вона стає ще красивішим. Подібні якості шкіряних меблів використовувалися в усі часи. Однак судити про історію такого виду м’яких меблів досить важко.

Замовити послуги “Хімчистка  дивану та килимів” можна зателефонувати за телефоном, вказаним в контактах або через форму зворотного зв’язку