Хімчистка килимів, диванів, м'яких меблів на дому, чистка матраців, штор, жалюзі

Телефонуйте нам (066)749-82-23  (096)204-68-04
Щоденно 09:00-22:00

Ми працюємо по всім районам Києва

Виведення харчових плям з килимів

0 Comments

Виведення харчових плям з килимів

Видалення плям з килимів. Плями на килимових покриттях від харчових продуктів, мабуть, зустрічаються найчастіше. Видаляти подібні забруднення дуже складно. У разі їх появи слід відразу звернутися до фахівців по хімчистці килимів на дому з клінінгової компанії “Білий Тигр”.

Однак іноді можна спробувати вивести плями своїми силами

Плями від алкоголю
Сліди від напоїв, які містять алкоголь (коньяк, лікери тощо), слід видаляти шампунем. Засіб потрібно розвести у воді і обробити даним розчином пляму за допомогою шматочка тканини. Після такої обробки місце на килимі, де було пляма, слід протерти розчинником для хімчистки.

Вам може знадобитися: хімчистка м’яких меблів.

Поради по виведенню плям від червоного вина досить численні. Можна спробувати вивести забруднення молочним окропом або ж білим вином. Не забудьте після проведення даної процедури промити місце, де було пляма, простою водою.

Кетчуп, майонез, соуси
Килим, забруднений будь-яким різновидом соусу, можна відмити уксусно-водним розчином. Також можна спробувати наступний метод: обробіть пляма розчинником для хімчистки, а залишкові сліди забруднення виведете за допомогою шампуню і води.

Шоколад, напої, салати
Для виведення плям від шоколаду, напоїв, фруктів або салатів приготуйте наступний розчин: засіб для чищення одна чайна ложка, винний оцет одна чайна ложка і літр води. Даний склад нанесіть на забруднене місце, почекайте поки воно висохне і зберіть осад пилососом. Решта сліди слід протерти розчинником. Також можна приготувати схожий розчин з соди і нашатирного спирту.

Якщо ви забруднили світлий килим, можна спробувати вивести пляму за допомогою перекису водню. Після такої обробки пляма потрібно протерти вологою ганчіркою.

Жувальна гумка
Прилипла до килиму жувальну гумку потрібно заморозити за допомогою кубика льоду, а потім акуратно зняти скребком. Що залишився слід можна прибрати, використовуючи розчинник.

Користуючись даними порадами потрібно пам’ятати, що чистка килимового покриття народними способами завжди передбачає певний ризик псування вироби. Фахівці говорять про те, що перед тим як почати виводити пляму слід випробувати обрану методику на непомітному маленькій ділянці килима і подивитися, як відреагує на неї ворс.

При появі плями краще за все звернутися до фахівців і замовити хімчистку килима так ви точно будете впевнені в тому, що забруднення виведуть, а килим залишиться неушкодженим.

Замовити послуги “Хімчистка  дивану та килимів” можна зателефонувати за телефоном, вказаним в контактах або через форму зворотного зв’язку