Хімчистка килимів, диванів, м'яких меблів на дому, чистка матраців, штор, жалюзі

Телефонуйте нам (066)749-82-23  (096)204-68-04
Щоденно 09:00-22:00

Ми працюємо по всім районам Києва

Відновлення килимів

0 Comments

Відновлення килимів

Як відновити килим самостійно в домашніх умовах

Якщо ваш килим пропалений, забруднений або знебарвився, Ви можете просто поставити велике крісло на пошкоджену ділянку і забути про нього. Або ви можете скористатися нашими порадами, які дозволять повернути килиму його зовнішню привабливість.

Як відновити колір килима
Нерідко, самостійне виведення плям з килима хімічними засобами, призводить до його знебарвлення. Як відновити колір килима? Для цього вам знадобляться звичайні акрилові фарби, які можна купити в будь-якому магазині для художників. Підберіть фарбу за кольором, найбільш точно відповідну кольором ворсу килима. За допомогою тонкої кисті акуратно нанесіть фарбу по всій довжині знебарвленого волокон.

Замість фарби можна також використовувати фломастер або маркер відповідного кольору.

Як видалити вм’ятини на килимі
Позбутися від вм’ятин на килимі, які залишилися від ніжок меблів, можна за допомогою праски з функцією вертикального відпарювання.

Тримайте праску над пошкодженою ділянкою на невеликій відстані, щоб пар досягав поверхні килима. Але не торкайтеся праскою до килима, особливо якщо він зроблений з синтетичного матеріалу. Потім краєм монети або ложки підійміть нитки килима так, щоб їх напрямок співпало з напрямком ниток килима на непошкоджених ділянках.

Вільні нитки на килимі
Якщо на Вашому килимі утворилася вільна нитка, то просто відріжте її за рівнем ворсу килима. Не намагайтеся її витягати, інакше ви ризикуєте розплутати частина килима.

Як відновити пропалений килим
Якщо пропалений ділянку малий по площі, то відновити його можна шляхом нарощування волокон.

Спочатку виріжте ножицями все обвуглені волокна і акуратно залийте в утворену «дірку» прозорий клей. Потім зріжте ворсинки з непримітною частини килима (наприклад, знаходиться під тумбочкою, кріслом або диваном). Коли клей трохи застигне, вставте ворсинки в клей так, щоб вони рівномірно покрили всю площу пропаленого ділянки. При цьому намагайтеся, щоб напрямок ворсинок збігалося з напрямком волокон килима на сусідніх, непошкоджених ділянках.

Якщо килим пропалений на маленькій ділянці не до самої основи, то просто відріжте ножицями обвуглені частини ворсу. Невелику ділянку килима з трохи укороченими волокнами буде не так помітний.

Якщо ж затятий ділянку килима великий за розміром, то відновити його можна, поставивши латку. Виріжте пошкоджену ділянку і замініть його таким же за формою і розміром. Прикріпіть нову частину килимового покриття до підлоги за допомогою двосторонньої клейкої стрічки або латексного клею.

У багатьох сім’ях диван – це улюблене місце відпочинку і дорослих, і дітей. Тому, рано чи пізно перед господинею постає питання: як очистити диван. Здавалося б, найпростіше викликати додому фахівців, які виконають цю роботу. Але якщо це неможливо, варто спробувати самостійно почистити забруднене меблевий предмет.

Замовити послугу “Хімчистка і відновлення килимів” можна зателефонувати за телефоном, вказаним в контактах або через форму зворотного зв’язку