Хімчистка матраців Київ. Чистка матраців Київ.

Хімчистка матраців в Києві – послуга яку можна замовити далеко не в кожній клінінгової компанії.

Чистка матраців будинку ускладнена тим, що такі вироби мають дуже складну конструкцію, яка складається з матеріалів різного роду. Саме тому чистка матраців Київ вимагає професійного обладнання та правильно підібраних хімічних засобів.

Почистити ортопедичний матрац самостійно дуже складно. Такий вид матраців швидко вбирає вологу, але довго сохне. Тому послуга чистка матраца на дому стала такою затребуваною послугою.

З огляду на скільки коштує ортопедичний матрац, то набагато вигідніше замовити послугу чистка матраців, ціна на яку набагато нижче.

Наші фахівці рекомендують проводити чистку матраца не менш, ніж пару раз на рік. А якщо на матраці спить людина, якій має алергію, то чистку необхідно проводити ще частіше.

Чистка матраців, вартість якої ви можете дізнатися за телефоном або на сайті, позбавить матрац від пилових кліщів.

Чистка матраців включає в себе:

Огляд матраца, діагностику та опитування замовника, який допоможе швидше виявити найпроблемніші місця;
Нанесення на забруднення і плями спеціального хімічного засобу;
Сильно брудні місця додатково обробляють щіткою;
Бруд вимивається за допомогою миючого пилососа;
Поверхня матраца промивається чистою водою;
Матрац сушиться.

Пам’ятайте про те, що регулярне чищення матраца та обробка його антистатиками, допоможе на довше зберегти його свіжість і чистоту.

Чистка матраца Dormeo, одного або двоспального у вас вдома – вигідна процедура, оскільки вам не доведеться витрачати час, щоб довезти його в цех.

Ви економите не тільки час, а й фінансові витрати на транспортування.

Поспішайте замовити чистку матраца в цеху в компанії Білий Тигр і ви самі переконаєтеся в професіоналізмі наших співробітників!