Вам потрібна хімчистка килимів після потопу? Хімчистка килимів після повені в Києві якщо вас затоплюють сусіди зверху!
Ніхто з жителів багатоквартирного будинку не застрахований від збитку, наприклад, від затоплення. На жаль міські комунальні мережі вже бачили види, та й не всі люди не дбають про дотримання правил їх використання та експлуатації. Збиток від повені впливає на поверхні приміщень, килими і меблі. Головна умова в такому разі не панікувати, а діяти акуратно, оперативно і методично.
У чому небезпека намокання килимів при затопило?
Намокання килимів пов’язано з багатьма негативними процесами. Спочатку відшаровується клейовий шар, що призводить до деформації самого виробу а також до руйнування волокон килима. Килимова щетина стає центром цвілі, грибків і бактерій.
Виникають неприємні запахи і волокна килима починають розпадатися. Якщо для виготовлення килима були взяті нестійкі фарбники, то «букет проблем» доповнює ще один «сюрприз» поява смуг і линька поверхні килимового виробу.
Сушити необхідно з розумом
Одним-єдиний вихід в цій ситуації дати килиму як слід висохнути. Але вдома це досить складно. Так як ні один фен, кондиціонер або вентилятор не здатний повністю висушити вологу з килимового ворсу. А використання обігрівачів, інших подібних пристроїв просто призведе до виходу з ладу дорогого вироби.
Після затоплення має сенс замочити килим розкласти на підлозі і викликати фахівців з виїзної хімчисткою.
Важливо! Не радимо пересуватися або ходити по виробу до приїзду клінінгової фірми При дотриманні цих простих але дієвих правил, ви зможете уникнути старіння, деформації, швидкого розвитку процесу гниття волокон, і розтріскування килимового покриття.
Килими перевозяться фахівцями в рулонному вигляді і проходять хімічну чистку за допомогою спеціальних інфрачервоних ламп зсередини. Це виключає нерівномірне сушіння і утворення дефектів в процесі видалення вологи з штабеля.
Властивості хімічної чистки килимів після потопу
Килими шовкові при намоканні затвердіють. В результаті порушується їх тонка структура, знижується стійкість і відшаровуються ділянки фарби. Тому після ретельного сушіння ці вироби обробляються спеціально підібраними складами, щоб мінімізувати руйнування шовкових ниток і повернути килиму м’якість і блиск.
Килими з віскози починають при намоканні активно линяти, особливо якщо при їх виробництві використовуються сині та червоні тони. Крім того, у них різко знижується міцність волокон. Попередити жахливі наслідки повені можна тільки за допомогою спеціальних прийомів хімчистки.
Килимові покриття з товстим ворсом у вологому стані набагато важче. Необережне поводження з ними призводить до поломки щетинок і подальшого поглинання вологи волокнами вироби. Такі килими з високим ворсом потрібно сушити тривалий час, крок за кроком, за спеціальними технологіями.
Ціни на хімчистку килимів в Києві тут