Хімчистка килимів, диванів, м'яких меблів на дому, чистка матраців, штор, жалюзі

Телефонуйте нам (066)749-82-23  (096)204-68-04
Щоденно 09:00-22:00

Ми працюємо по всім районам Києва

Догляд за ковроліном в домашніх умовах

0 Comments

Догляд за ковроліном в домашніх умовах

Велика популярність стала серйозним поштовхом до розвитку способів виготовлення ковроліну. Виробники винаходили все нові технології, використовували різні матеріали. Наприклад, після іглопрошівной ковроліну з’явилися і інші його види: петлевий, велюровий, тканий, високоворсових і багато інших. При цьому сучасний ковролін багато в чому перевершує звичайні килими.

Однак після покупки ковроліну негайно варто придбати і хороший миючий пилосос. Це пов’язано з тим, що таке підлогове покриття укладають на підлогу незнімним методом. Ковролін не можна здати в хімчистку або зняти для прання. Будь-яка чистка такого покриття відбувається без зняття.

Очистити ковролін можна різними способами. Деякі з них недостатньо ефективні, а інші гарантують позбавлення покриття від бруду і пилу. Найбільш ефективний щоденний догляд з використанням пилососа.

Якщо покриття має середню ступінь забруднень, то можна використовувати пінну чистку або спеціальний шампунь. Засіб наносяться на ковролін за допомогою щітки, після чого необхідно дочекатися його висихання і прибрати залишки пилососом.

Якщо ж ви сумніваєтеся у власних силах очистити ковролін, то рекомендується професійна хімчистка ковроліну на дому фахівцями компанії “Білий Тигр”. Ціна невисока, але якості, з яким буде проведена ця процедура, самотужки не домогтися.

Замовити послуги “Хімчистка  ковроліну та килимів” можна зателефонувати за телефоном, вказаним в контактах або через форму зворотного зв’язку