Хімчистка килимів, диванів, м'яких меблів на дому, чистка матраців, штор, жалюзі

Телефонуйте нам (066)749-82-23  (096)204-68-04
Щоденно 09:00-22:00

Ми працюємо по всім районам Києва

Чистка світлого килима

Тільки чистий килимок може успішно виконувати покладені на нього функції і викликати тільки позитивні емоції. Тому килими потрібно регулярно чистити. Як часто це залежить від суб’єктивних та об’єктивних факторів. Але підказує про це простий життєвий досвід? вони світять частіше. Вони швидше брудняться, і бруд на них краще видно, ніж на виробах, просочених темними кольорами. Тому частіше доводиться замислюватися про те, як почистити легкий килим.

 

При всьому багатстві немає іншої альтернативи

Ковролін будь-якого кольору, крім обов’язкової профілактичної чистки, вимагає генеральної чистки з певною періодичністю (два-три рази на рік). Іншими словами, глибока професійна прибирання. Якщо є світло, необхідність передавати його професіоналам час від часу тільки зростає. Професійне прибирання на спеціалізованій фабриці? кращий вибір. У нього є дві «альтернативи»: звернутися в клінінгову компанію або зробити все самостійно. Але наскільки сповнені ці альтернативи?

 

Легка чистка килимів

Клінінгові компанії зазвичай пропонують чистку килимів на дому. Часто разом з іншими елементами інтер’єру в рамках загального прибирання квартири або будинку. Здавалося б, зручно, нічого нікуди брати не потрібно. Однак є кілька недоліків.

Звичайно, килим можна почистити будинку. Однак слід пам’ятати, що арсенал можливостей клінінгових компаній обмежений. Приїхавши в багатоквартирний будинок, професіонали не можуть використовувати потужний стаціонарний прилад, який не тільки більш потужний, але і дозволяє домогтися найкращого результату.

При чищенні килимових покриттів від плям завжди потрібно враховувати, що робота відбувається в житловому приміщенні, тому відповідно до гігієнічних і гігієнічними нормами можна використовувати не всі засоби для виведення плям. І часто у цих компаній відсутній кваліфікація.

+ 10
Задоволених клієнтів
+ 1
Років успішної роботи
+ 10
Очищених виробів щорічно
+ 1
щоденних виїздів
химчистка мягкой мебели

Компанія "Білий тигр" - це

По-справжньому якісна хімчистка килимів, меблів, жалюзі до ідеального результату

Професійне прибирання квартир і офісів до сяючою чистоти

Розумні ДОСТУПНІ ціни

Висока ШВИДКІСТЬ роботи

ГАРАНТІЯ ефективності та якості

Частка білих килимів в домашніх умовах самостійно. Бензин і капуста

Поради, як почистити білий килим в домашніх умовах, які можна знайти в ЗМІ і в Інтернеті, не особливо оригінальні. Як інструменти: віник, щітка і як вбирати, вбирати бруд? деревна тирса. Хімічні речовини: аміак, велика кухонна сіль, господарське мило, крохмаль, харчова сода, оцет і навіть бензин, збагачені стандартними добавками.

Ви знайдете щось дуже вишукане і гастрономічне. Наприклад, терту сиру картоплю або капуста з пресованим розсолом. Деякі професійні журналісти не завжди погоджуються. Деякі думають, що оцет, тирса і легкий бензин небезпечні, тому що можуть надати їм чужорідний колір.

При чищенні килима потрібно враховувати перш за все, що це килим, потім його колір

Квашена капуста і терта картопля не використовуються фахівцями клінінгових компаній (за винятком їх використання під час обідньої перерви). У них різні інструменти і, найголовніше, вміння правильно з ними поводитися.

Завдяки багаторічному досвіду і вузької спеціалізації з чищення килимових покриттів, ми можемо очистити виріб в будь-якому стані, з будь-яких, в тому числі з найбільш екзотичних матеріалів. Так чистять легкий килим в силу специфіки його кольору, що вимагає особливо дбайливого, дбайливого підходу.

Світлий колір? Він не тільки швидко забруднюється, а значить, вимагає більш частого очищення, а й менш схильний до дії. В результаті особливо видно можливі недоліки і помилки очищення.

І все ж, вибираючи стратегію і тактику чищення килимів, кваліфіковані фахівці в першу чергу керуються властивостями матеріалів, з яких виготовлений килим. шерсть, шовк, віскоза і т. д. І тільки потім колірні особливості.

Поглинання води і міграція барвника при чищенні світлих килимів

Світлі кольорові килими вимагають особливо ретельного очищення перед основною робочою фазою, щоб мінімізувати пил і дрібне бруд в ворсі і основі. В іншому випадку, пом’якшити через вологість і високу температуру, вони можуть відчувати себе в найбільш невідповідному місці світлого килима, який не знає, як приховати свою присутність.

Якщо світлі і темні кольори співіснують на одному килимі (особливо для виробів з віскози), слід уникати міграції темних кольорів на «світлу» сторону. Для цього необхідно дотримуватися допустимого (для кожного конкретного килима) рівня вологості. В середньому світлі килими більш чутливі до вологи, ніж темні килими, виготовлені з подібних матеріалів.

Швидке і ефективне висихання допомагає мінімізувати ризик міграції барвника з темних на світлі ділянки, включаючи фарбування на світлих кистях. Наприклад, з центрифугами. Це дозволяє видаляти вологу не тільки максимально повно, але і швидко. Міграція барвника дуже ймовірна, коли ви забираєте килим будинку і крутить його, поки він ще мокрий. При обробці на очисних спорудах органічними розчинниками спочатку обробляються світлі продукти, а потім темні.

Щоб білий колір не сірів

Під час чищення дуже важливо не пошкодити відбілювач в кристалах, що використовуються для виготовлення килима. Це може призвести до сумного сірого або навіть брудно-коричневого кольору в святковому яскраво-білому кольорі.

Якщо для чищення використовувався лужний засіб для чищення, необхідно ретельне промивання, щоб забезпечити повне видалення і так само ретельне висушування. В іншому випадку можна уникнути появи жовтих і коричневих плям або загального пожовтіння (побуріння) ворсу.

Світлі кольорові килими не тільки більш чутливі до плям, вони також потребують особливої обережності при їх видаленні, оскільки кошти для виведення плям часто супроводжуються зміною загального відтінку. Це не так помітно при переважанні темних кольорів, але це добре видно на беззахисному білому тлі.

Чистячи легкі килими, будьте обережні, вибираючи засоби для виведення плям, уникайте занадто агресивних.

Сірість легких продуктів може спостерігатися при використанні кремнійорганічних рідин для обробки. Легкі килими, як правило, вимагають більшої м’якості, тому не дивно, що в прейскурантах деяких компаній окремо вказана вартість сухих і легких килимів. І перший, звичайно, трохи вище.

Про боротьбу між почуттями і розумом при чищенні світлих килимів

Килим будинку – це основа. Цієї точки зору дотримується переважна більшість сучасних споживачів. Але яким буде його колір, думки розходяться. Почуття часто охоплюють чіткі тони. Однак є підстави проти них, які, хоча і знають, що килим в світлих тонах візуально збільшує простір, також усвідомлюють, наскільки проблематично чистити світлий килим будинку. Бажаючи досягти консенсусу, вони приймають рішення без переконань. І дарма.

Так, легкий килим більш чутливий і примхливий. Але не потрібно покладатися виключно на власні вміння та знання. Спосіб чищення легкого килима добре відомий фахівцям в даній області. І цього достатньо.

У нас можна замовити виїзну хімчистку і хімчистку в цеху

профоборудование

Ми використовуємо професійне обладнання

гарантия чистоты

Гарантуємо чистоту без пошкоджень

экспресс

Швидкі терміни чищення килимів

Ми використовуємо лише безпечні чистячі

Play Video

Мийка килима в цеху - процес

Процес миття килима в цеху співробітниками клінінгової компанії “Білий Тигр”.

Наші послуги по хімчистці килимів та килимових покриттів в Києві та Київській області:

Килим синтетичний тонкий

меньше 1 см

від 150 грн/м.кв.

Килим вовняний тонкий

меньше 1 см

від 150 грн/м.кв.

Килим синтетичний товстий

  1 см та більше

від 150 грн/м.кв.

Килим вовняний товстий

  1 см та більше

від 150 грн/м.кв.

Килим на клейовий основі синтетичний

від 150 грн/м.кв.

Килим на клейовий основі вовняний

від 150 грн/м.кв.

Килим на клейовий основі віскоза

від 150 грн/м.кв.

Килим на клейовий основі шовк

від 150 грн/м.кв.

Килим ручної роботи

від 150 грн/м.кв.

Дізнайтесь вартість хімчистки вашого килиму одразу

Виведемо плями з килимів будь-якого походження

Чистка килимів від плям вина

Чистка ковров от пятен косметики

Чистка килимів від плям косметики

Чистка ковров от пятен крови

Чистка килимів від плям крові

Чистка килимів від плям чорнила і фломастерів

Чистка килимів від плям жиру

Чистка ковров от крема для обуви

Чистка килимів від плям крему для взуття

Приклади нашої роботи

У нас можна замовити виїзну хімчистку і хімчистку в цеху

"Ми думали спочатку, що хімчистка це просто для балувати людей, але коли став вибір викинути килим з диваном і купити нове або спробувати все відіпрати і відмити після ремонту. Ми вибрали Білий Тигр і не пошкодували! Тепер рекомендуємо всім!"
диван на отзывы
Ілона
Київ, Оболонь
"Відкрили кафе і згодом зрозуміли, що необхідно не тільки прибирати і ретельно доглядати за меблями, але і значно дешевше час від часу звертатися за виїзний хімчисткою меблів. Дякую за оперативність і якість! "
химчистка мебели в кафе
Іван Володимирович
Ресторатор

Ми працюємо по всіх районах Києва

Телефонуйте нам (066)749-82-23 (096)204-68-04

Де ми працюємо:

Райони Києва:
Голосіївський
Дарницький
Деснянський
Дніпровський
Оболонський
Печерський
Подільський
Святошинський
Солом’янський
Шевченківський

Міста передмістя:
Бориспіль
Боярка
Бровари
Буча
Вишневе
Вишгород
Ірпінь
Коцюбинське

Нас часто викликають на:

Академмістечку, Нивках, Шулявській, Дарниці, Лісовий, Оболоні, Олімпійської, Либідської, Сирці, Осокорках, Позняках, Харківська, Виноградар.